Z córeczką w Sejmie – mama poseł.

Posłanka Kornelia Wróblewska z córeczką Antoniną Kaczyńską na Sali Plenarnej

Szanowni Państwo,
nie miałam jeszcze okazji osobiście podzielić się z Państwem informacją o narodzinach mojej córeczki Antoniny Marii. Na świat przyszła 1 listopada 2017 roku. Od 2 stycznia wróciłam do pracy już na pełen etat – z Tosią przy piersi i babcią u boku, bez wsparcia której wiele rzeczy i działań nie byłoby możliwych. 9 stycznia był nasz pierwszy, wspólny dzień w Sejmie.

Dziękuję wszystkim za miłe powitanie i wszelkie wyrazy wsparcia. Dziękuję posłom wszystkich opcji za uznanie, zrozumienie i gesty pełne sympatii. Szczególne podziękowania kieruję do moich Koleżanek i Kolegów z Klubu Nowoczesna oraz do mojego Męża i Syna. To dzięki Wam mogę się dziś realizować w dwóch rolach – mamy i posła.

 

Kornelia Wróblewska z córeczką Antoniną Marią Kaczyńską i Posłanką Henryką Krzywonos-Strycharską z PO Kornelia Wróblewska wraz z córką siedzą na Sali Plenarnej obok Posłów Ryszarda Petru i Władysława Kosiniak - Kamysza Poseł Ryszard Petru ciągnie za ucho dwumiesieczna córkę Kornelii Wróblewskiej Tosia z ciocią Barbarą Dolniak Młoda mama z córeczką i Przewodniczącą Partii Nowoczesna