Rok działalności

Ostatnie dni poświęciłam na przybliżenie obszarów mojej działalności. Kobiety, niepełnosprawni, Polska Wschodnia i Ukraina oraz sprawy bieżące – to właśnie na nich skupiała się moja uwaga w upływającym roku. 365 dni temu zostałam zaprzysiężona na posła Sejmu RP VIII kadencji. To nie tylko zaszczyt, ale również odpowiedzialność, tym większa, że związana z kredytem zaufania udzielonym mi przez społeczeństwo. Staram się sprostać wymaganiom, jakie się z nim wiążą.

Czy można było zrobić coś więcej? Działać lepiej, efektywniej? Zapewne tak, ale akurat to uniwersalny argument negujący dotychczasowe dokonania – moje, .Nowoczesnej czy kogokolwiek innego. Działam najlepiej, jak potrafię i staram się dawać z siebie jak najwięcej. Bywam zmęczona, zniechęcona apatią niektórych ludzi, zirytowana ignorancją rządzących… Ale nie mam zamiaru się poddawać lub odpuszczać, gdyż wiem, że mam o co i dla kogo walczyć.

Chciałabym podziękować wszystkim, którzy pomagali, pomagają, a także będą pomagać mi w realizacji moich celów. Dziękuję koleżankom i kolegom z parlamentu i z .Nowoczesnej, współpracownikom, ludziom z różnych organizacji oraz stowarzyszeń, a także wszystkim, którzy wspierają mnie w mojej działalności, starają się zmieniać na lepsze otaczającą nas rzeczywistość. Dziękuję również za wszelkie uwagi i słowa konstruktywnej krytyki, które motywują do samodoskonalenia i ciągłego rozwoju.

Przede mną jeszcze wiele do zrobienia. Zachęcam do zaangażowania, kontaktu i śledzenia mojej strony internetowej. Mam nadzieję, że nadchodzący rok będzie co najmniej równie dobry, jak ten upływający.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *