Moim zdaniem

Kłamstwa Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

Praca Posła, tym razem w biurze. Niektórych prac w Komisjach Sejmowych nie da się zostawić tak po prostu w parlamencie. Powielane przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej kłamstwa dotyczące finansowego wsparcia dla Osób z Niepełnosprawnościami nie mogą tak po prostu być rozpowszechniane bez sprostowania.

0 komentarzy

Wróblewska kontra KNF

Relacja z mojej wizyty w KNF. W połowie stycznia złożyłam pismo z udzieleniem mi informacji na temat afery GetBacku. W ej sprawie poszkodowanych zostało 9 tysięcy osób, które straciły łącznie 3 miliardy złotych. Niestety do tej pory nie otrzymałam odpowiedzi. W związku z tym postanowiłam udać się do KNF osobiście, żeby przeprowadzić interwencję poselską.

0 komentarzy

WOŚP kontra propaganda TVP

Na TVP wyemitowano krótką animację „plastusie”, która sugeruje, że WOŚP to sposób na wyciąganie pieniędzy przez grupę wpływu… każdy kto widział, na pewno wie o czym mówię. Pozostałym wolę oszczędzić tej wątpliwej przyjemności. Coś okropnego. Jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości, to po prostu na WOŚP nie wpłaca. Datki są dobrowolne. Niestety na propagandę w TVP […]

0 komentarzy
Połączone flagi ukraińska i polska

Polska i Ukraina – trudne sąsiedztwo

Relacje między Polską a Ukrainą stanowią temat wielowątkowy, bardzo złożony. Dwa sąsiadujące ze sobą państwa, które równie wiele łączy, co dzieli. Prowadzone z różnym skutkiem dążenia do integracji europejskiej, rozrachunek z przeszłością spod znaku podległości ZSRR, walka o pozycję w świecie to tylko niektóre z podstawowych kwestii kształtujących politykę dwóch krajów postsowieckich.

0 komentarzy