Marsz Seniora i zamojska integracja

Plakat promującyogniskow w ramach integracji Pieczony Ziemniak Ponad Podziałami

30 września w Zamościu po raz pierwszy odbył się Ogólnopolski Marsz Seniora – ,,Aktywnie na Starość”, na który zapraszałam w tym wpisie. Następnego dnia miało miejsce kolejne wydarzenie – impreza integracyjna „Pieczony Ziemniak Ponad Podziałami”. Zapraszam do zapoznania się z wideorelacją z Marszu i zdjęciami z integracji w rozwinięciu wpisu.

Akcja „Pieczony Ziemniak Ponad Podziałami” została zorganizowana przez: zamojskie stowarzyszenia i koła polityczne, .Nowoczesną, Sojusz Lewicy Demokratycznej, Komitet Obrony Demokracji, Zamość Nasz Wspólny Dom. W czasie imprezy odbyło się wspólne pieczenie ziemniaków, zakończone degustacją, a dla dzieci przygotowano gry i zabawy z nagrodami. Nie zapomniano także o naszych czworonożnych towarzyszach, na których czekały przekąski. Udanej zabawy dopełnił wieczorny pokaz sztucznych ogni.

Zabawa w przęciąganie liny Poczęstunek na świeżym powietrzu Pieczenie zmieniaków IntegracjaWyścigi w workach Wręczanie nagród Uczestnicy integracji Uczestnicy integracjiUczestnicy integracji Poczęstunek Uczestnicy integracji Pieczenie ziemniakówUczestnicy integracji Pieczenie ziemniaków Pieczenie ziemniakówźródło zdjęć

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *