Marsz Seniora i zamojska integracja

Plakat promującyogniskow w ramach integracji Pieczony Ziemniak Ponad Podziałami

30 września w Zamościu po raz pierwszy odbył się Ogólnopolski Marsz Seniora – ,,Aktywnie na Starość”, na który zapraszałam w tym wpisie. Następnego dnia miało miejsce kolejne wydarzenie – impreza integracyjna „Pieczony Ziemniak Ponad Podziałami”. Zapraszam do zapoznania się z wideorelacją z Marszu i zdjęciami z integracji w rozwinięciu wpisu.

Akcja „Pieczony Ziemniak Ponad Podziałami” została zorganizowana przez: zamojskie stowarzyszenia i koła polityczne, .Nowoczesną, Sojusz Lewicy Demokratycznej, Komitet Obrony Demokracji, Zamość Nasz Wspólny Dom. W czasie imprezy odbyło się wspólne pieczenie ziemniaków, zakończone degustacją, a dla dzieci przygotowano gry i zabawy z nagrodami. Nie zapomniano także o naszych czworonożnych towarzyszach, na których czekały przekąski. Udanej zabawy dopełnił wieczorny pokaz sztucznych ogni.

Zabawa w przęciąganie liny Poczęstunek na świeżym powietrzu Pieczenie zmieniaków IntegracjaWyścigi w workach Wręczanie nagród Uczestnicy integracji Uczestnicy integracjiUczestnicy integracji Poczęstunek Uczestnicy integracji Pieczenie ziemniakówUczestnicy integracji Pieczenie ziemniaków Pieczenie ziemniakówźródło zdjęć